کد خبر: 10
تعداد بازدید: 3068
تاریخ به روز رسانی: 1396/11/01 12:01
نام گروه خبر: خبر و اطلاعیه

قابل توجه کاربران محترم سامانه کارا

از کاربران محترم سامانه کارا خواهشمند است جهت اطلاع از نحوه دریافت گواهی الکترونیکی و امضای دیجیتال، در منوی راهنما به قسمت راهنمای درخواست صدور گواهی مراجعه نموده و پس از تکمیل مدارک و تماس با یکی از دفاتر ثبت نام جهت هماهنگی، برای دریافت گواهی الکترونیکی و امضای دیجیتال اقدام نمایند.

از کاربران محترم سامانه کارا خواهشمند است برای دریافت مدارک مربوط به گواهی الکترونیکی از طریق وب سایت www.icmgca.ir ابتدا از منوی فرم ها، فرم درخواست صدور و فرم معرفی‌نامه و تعهدنامه هیات مدیره را برای فرد صاحب گواهی تکمیل نموده، سپس در منوی راهنما، راهنمای درخواست صدور گواهی با انتخاب یکی از دفاتر ثبت نام، اقدام به واریز وجوه مربوطه فرمائید.

متقاضیان می بایست علاوه بر تعرفه صدور گواهی الکترونیکی، هزینه سخت افزار توکن را نیز واریز نمایند.

خواهشمند است قبل از مراجعه به دفتر ثبت‌نام، به نکات زیر توجه نمایید:

1-      برای دریافت گواهی الکترونیکی و سخت افزار توکن، مراجعه حضوری شخصی که قرار است مالك گواهی شود یا وکیل قانونی وی، الزامی است.

2-      خواهشمند است قبل از مراجعه حضوری به دفاتر ثبت‌نام، از طریق تماس با کارشناس دفتر ثبت نام از کامل بودن کلیه مدارک اطمینان حاصل کنید.

3-      دفاتر ثبت‌نام همه‌ روزه به غیر از روزهای تعطیل و پنج‌شنبه‌، از ساعت 9:00 لغایت 12:30 و از 13:30 لغایت 15:00 آماده‌ ارائه‌ خدمت به متقاضیان می‌باشند.

4-      قابل ذکر است دو دفتر ثبت‌نام مرکز میانی صدور گواهی میانی بازار سرمایه، تفاوتی با هم نداشته و رویه‌ درخواست گواهی می‌تواند به طور دلخواه (بر اساس مکان جغرافیایی مکان دفتر ثبت‌نام) در هر یک از دفاتر صورت گیرد.

تذکر مهم: تمامی رویه های صدور و تمدید می بایست توسط یک دفتر ثبت‌نام انجام شود؛ به طور نمونه، نمی‌توان فیش‌های پرداختی را به نام یک دفتر واریز کرد ولی برای دریافت توکن و گواهی به دفتر دیگری مراجعه نمود.


دفاتر ثبت نام:


شرکت رایان بورس

آدرس: تهران، میدان ونک، انتهای خیابان ملاصدرا، نرسیده به چمران، پلاک 235، طبقه چهارم واحد 9 ، امور مشتریان

تلفن تماس : 9-84083226 و 41721000

شرکت فرابورس ایران

آدرس: تهران، بزرگراه حقانی، نرسیده به چهارراه جهان کودک، نبش دیدار شمالی، پلاک 1، طبقه 5

تلفن تماس : 42150507

خواهشمند است هرچه سریعتر مدارک مورد نیاز را تهیه و با تعیین وقت قبلی به یکی از دفاتر ثبت نام  مراجعه فرمائید.